Beylikdüzü Çilingir Logosu

Pencereli Kraft Doypack

Kendinden kilitli olarak bilinen doypack ambalaj çeşitlerinden biri olarak bilinen pencereli kraft doypack satışını nurten ambalaj markası olan onlineposet.com dan online olarak satın alabilirsiniz. Firma verilen siparişleri aynı gün kargolamakla birlikte baskılı doypack siparişleriniz içinde çözüm üretmektedir.

Naturel ürün satışı yapan firmaların yanı sıra ev de üretilen satışa hazır gıda ürünleri içinde pencereli kraft doypak satışına onlineposet.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Profesyonel olarak stoklu olarak yaptıkları satışlarda firma üretici firma olarak satış yapmaktadır. Pencereli kraft doypack ambalaj natural ürünleri tezgah ve vitrinlerde ürünü daha iyi göstermek amacıyla tercih edilen hazır ambalaj ürünlerinden biridir. Müşterilerinin ambalaj maliyetlerini düşürmek amacıyla tek elden satış yapan ve 100 adet lik satış politikasıyla yüksek stok maliyetlerini engelleyen nurten ambalaj Türkiye’nin her yerine ürünlerini kargolamaktadır.

Müşteriyi büyük küçük demeden, doypack üreticisi , toptan doypak ambalaj satışı yapan onlineposet.com doypack ambalaj satışını 24 saat internet üzerinden vermekle birlikte gece geç saatlere kadar müşterilerine grafik ve ürün bilgilendirmesi konusunda yardımcı olmaktadır.