Beylikdüzü Çilingir GSM : 0535 274 8360

Hakkımızda

Çilingir İbrahim Usta olarak 1984 den bu yana anahtarcılık hizmeti vermekteyiz. İnsanların kilit ihtiyaçlarında doğan anahatrcılık ve çilingirlik mesleği günümüz ihtiyaçları doğrultusunda teknolojiyle birlikte değişmeye devam etmektedir. Sektörde birçok alanda kullanılan kilit sistemleri elektronik anahtarlar insanların mal ve can güvenliğini korumaları için herğün biraz daha kendini geliştirmektedir.

beylikduzu_cilingir_hakkimizdaÇilingir İbrahim Usta olarak gelişen teknolijiyle birlikte bizde kendimizi geliştirerek İstanbul Beylikdüzünde yer alan mağzamızdaki elektronik makine parukurunu güncellemekteyiz. Beylikdüzü Çilingir olarak verdiğimiz hizmetler arasında kilitli kalan çelik kapıları açmanın yanısıra daha birçok çilingir ve anahtarcılık hizmetleride verilmektedir. Bu hizmetler arasında araç marka ve modeliniz ne olursa olsun ithall edilen anahtar ve kumandalarla oto anahtar ve oto kumanda çoğaltma kopyalama ve tamir hizmetleri verilmektedir. Verdiğimiz çilingir hizmetleri arasında kullanılan profesyonel ekipmanlarla Beylikdüzü oto çilingir hizmeti verilmektedir. Oto Çilingir hizmetini İstanbul’un bütün semtlerine tam donanımlı 3 mobil aracımızla oto kapı açma oto çilingir hizmetlerini götürmekteyiz.

Yine aynı şekilde Beylikdüzü ve Esenyurt çevresinde ev ve iş yerleri için  hizmetide verilmektedir. Kilitli kalan çelik kasalar için Hasarsız Çelik Kasa Açma hizmeti için yapmanız gereken Beylikdüzü Çilingir İbrahim ustayı aramak.